CATCH PR & SOCIAL MEDIA IF YOU CAN

aneb
nemusíš být pilot, abys uletěl konkurenci

18. 8. 2020 12:00 - 18:00 hod
U jednoho stolu, Hořejší nábřeží v Praze, vedle botelu Admiral
Záleží vám na tom, co si o vaší značce myslí vaši zákazníci? Potřebujete se odlišit od konkurence? Budujete brand? Využijte k tomu efektivně PR a sociální sítě. 
 
Jděte na jistotu
 
Nemusíte si vymýšlet jako Frank Abagnale, abyste zaujali. Klíčem k úspěchu v PR a na sociálních sítích je vědět, co bude rezonovat s vašimi zákazníky. Každé médium i každá sociální síť jsou jiné. Naučte se, jak umíchat ten správný koktejl informací právě pro ně. 
 
Ségry přes komunikaci
 
Komunikace přes média a sociální sítě toho mají hodně společného, jsou jako sestry, které se doplňují. Naučte se tyto nástroje propojit a vytěžovat na maximum. Získejte díky PR fanoušky vašich social médií a odkazujte přes socky na vaše výstupy v médiích. Zaujměte díky nim novináře. Podpořte šíření hodnot o vašem brandu v obou kanálech a získejte tak nové zákazníky. 

WORKSHOPEM
VÁS PROVEDOU

Zlata Biedermannová, SeenMedia

Je hlavou i srdcem komunikační agentury SeenMedia. Vytváří mediální komunikaci menším i větším firmám i jednotlivcům. Patří mezi kreativní a strategické mozky, které s německou pečlivostí dotahují vše do konce a pro své klienty vymýšlí přesně to, po čem novináři touží. 

Původní profesí novinářka působila jako zprávařka a reportérka v rádiích Impuls, Frekvence 1, Evropa 2 i v Českém rozhlase. Moderovala Snídani s Novou a spolupracovala s publicistickým magazínem Víkend na Nově. Její rozhovory s osobnostmi této země jste mohli číst v časopise Xantypa.

Své 20leté novinářské a PR zkušenosti předává také na  svých pravidelných workshopech.

 

Veronika Honsová, Content Queen

Věnuje se obsahovému marketingu, do kterého promítá své téměř 20leté zkušenosti z vedoucích pozic v marketingu a v kreativní agentuře. Nyní na volné noze pod značkou Content Queen pomáhá firmám a živnostníkům s jejich komunikací na webu a sociálních sítích.

Vytváří obsahové strategie, pomáhá definovat značku ve spojitosti s motivací zákazníků, tvoří obsah na sociálních sítích a webový obsah. V neposlední řadě také školí na témata Jaký obsah dávat na sociální sítě, Budování značky na sociálních sítích, Copywriting, Tvorba webu apod.

Více o Veronice na www.contentqueen.cz.