PROČ O VÁS NOVINÁŘI NEPÍŠOU

aneb
jak na kvalitní PR?

24. 11. 2022 12:00 - 17:00 hod.
Ženy, s.r.o., Karlínské nám. 238/6, 186 00 Praha 8-Karlín.

Intenzivní workshop o tom, jak efektivně pracovat s novináři.

WORKSHOPEM
VÁS PROVEDE

Zlata Biedermannová

Je majitelkou komunikační agentury SeenMedia PR, která se specializuje na Public relation. Už 16 let staví mediální komunikaci předním českým firmám, nakladatelským domům, mezinárodním hudebním festivalům, komerčním subjektům i osobnostem naší země. Díky příběhům, které se skrývají za prací každého z nás, se jí daří dostávat majitele firem a jejich práci přesně do těch médií, které jsou pro ně určené. O jejich klientech si můžete přečíst ve Forbesu, Mladé Frontě Dnes, Lidových novinách, Reflexu, nebo je vidět v pořadech jako DVTV, Show Jana Krause, Studio 6 či je slyšet v rozhlase. Deset let pracovala v českých médiích jako novinářka a rozhlasová reportérka. Její hlas jste mohli slyšet z rádií Impuls, Frekvence 1 či z Českého rozhlasu. Moderovala Snídani s Novou. Pravidelně přednáší, moderuje odborné i společenské akce. Vystudovala mediální komunikace na UTB ve Zlíně a absolvovala studijní pobyt v Galway Culture Institutu v Irsku. Dodnes spolupracuje s českými médii, ve kterých se objevují její cestopisy. Je autorkou podcastu „Zlaté hvězdy Bali“ a oblíbené rubriky #knizkynasisefky.  

Co vás na workshopu čeká?

Intenzivní workshop o tom, jak efektivně pracovat s novináři. 

Zjistíte, jak přesvědčit novináře o tom, že to, co děláte, je přesně to, o čem chce napsat. 

Pro koho je kurz určený:

– pro podnikatele, zástupce kulturních a neziskových organizací
– pro zástupce pracující s médii
– pro všechny, kteří potřebují, aby se o tom, co dělají, dověděli ti správní novináři

Co vás naučím?

Co je to PR?

Jaké médiu je pro vás to pravé?

Jak získat kontakty na novináře a jak je oslovit?

Jaké informace novináři chtějí a co je zákonitě odradí?

Jak napsat tiskovou zprávu, aby novináře zaujala?

Jak dostat novináře na svou akci?

Dokážu si PR zajistit sám nebo je lepší investovat do agentury?

Jak vybrat správnou PR agenturu a co po ní chtít?

Společně najdeme váš příběh, vaše osobní, unikátní PR, díky kterému doručíte informaci přesně tam, kam potřebujete.

 

NÁZORY ÚČASTNÍKŮ

Kateřina ŠmatováNárodní knihovna ČR
Read More
„Přestože jsem si myslela, že za mnoho let v tisku vím dobře, jak s novináři komunikovat, byla jsem překvapená, jak se v mnoha směrech mýlím. Doufám, že mnou pečlivě zapsané informace dokážu do praxe vecpat!. Takže, dámy, opravdu velká jednička s hvězdičkou!“.
Anna Koláčkovátisková mluvčí, Velvyslanectví Dánska v ČR
Read More
„Na workshopu se nás sešla velmi různorodá skupina - někteří měli s PR již několikaleté zkušenosti, jiní se komunikaci s médii věnovali spíše okrajově. Bylo obdivuhodné, jak Judita a Zlata dokázaly zaujmout celou skupinu a postaraly se o to, aby si každý odnesl z workshopu nové poznatky a dovednosti. Workshop doporučuji každému, kdo komunikuje s médii - i když si myslíte, že máte komunikaci perfektně zvládnutou, lektorky vás vyvedou z omylu a ukáží vám, jak můžete svou práci dělat ještě lépe.”
Ina Píšovátisková mluvčí, Filozofická fakulta UK ČR
Read More
"Praktický, profesionálně vedený workshop se spoustou užitečných tipů a prostoru pro praktický nácvik. Kurz se bude hodit nejen PRistům z komerčního sektoru, ale i markéťákům veřejných institucí. Obě lektorky dovedou vytvořit otevřenou kreativní atmosféru a pružně přizpůsobovat obsah individuálním potřebám jednotlivých účastníků. Jsou nejen profesionálky s bohatými zkušenosti, ale především energické a schopné mladé ženy, které mají drive a nápady. Zkrátka radost!"
Ondřej Koudelamajitel firmy PrPom
Read More
"Je to užitečné. Kurz pomáhá nastavit základní dovednosti pro styk mezi PR a novináři. Je interaktivní, mnoho otázek i odpovědí na ně. Mohu doporučit."
Nikola OltováMuzeum hlavního města Prahy
Read More
"Ráda bych Vám poděkovala za nás všechny, kteří jsme se včera zúčastnili workshopu. Dlouho jsem nezažila workshop, který by mě bavil a zajímal po celou dobu průběhu a nutil mě přemýšlet o tom i po zbytek dne."
Previous
Next

VIP HOSTÉ Z MINULÝCH WORKSHOPŮ

Jana Petrová
Český rozhlas Radiožurnál
Kateřina Kadlecová
Reflex
Jana Ustohalová
MFDnes Brno
Jana Ciglerová
Deník N
Jiří Macek
Pražský deník
Klára Kubíčková
Vlasta
Eva Vašková Čejková
zakladatelka Ženy s.r.o.
Ondřej Formánek
Newsweek