BUĎTE VIDĚT
S NÁMI

VÍME, PO ČEM NOVINÁŘÍ TOUŽÍ

Už od roku 2004 vytváříme mediální komunikaci všem, kteří se nebojí odlišit a chtějí světu ukázat svůj příběh. Příběh je totiž to, co nás odlišuje. Příběh je to, co prodává. Příběh je místem, kam většina z nás utíká, když potřebuje vypnout. Adrenalin, sci-fi, romantika, drama, komedie, erotika, dobrodružství okořeněné

o vlastní zkušenosti. To je to, co chceme vidět, poslouchat, číst. Chceme sdílet. Protože po tom toužíme my, touží po tom i novináři. A my příběhy u svých klientů hledáme, ladíme a pak je novinářům zprostředkováváme. Ti je pak mohou svým čtenářům, posluchačům nebo divákům představit v největší kráse.

Zlata Biedermannová
majitelka SeenMedia

Je hlavou i srdcem SeenMedia. Vytváří mediální komunikaci menším i větším firmám i jednotlivcům. Patří mezi kreativní a strategické mozky, které s německou pečlivostí dotahují vše do konce a pro své klienty vymýšlí přesně to, po čem novináři touží. „Má práce mě baví a dělám ji s týmem lidí, kteří smýšlejí podobně, jako já. Spolupracuji s čestnými, usměvavými profesionály, kteří vědí, že nic není zadarmo a umějí se zasmát sami sobě. Podobní jsou i naši převážně čeští klienti.​ Patrioti, kteří pracují s láskou a pílí.“ Nestojíme o korporátní klientelu, kde „pravá neví, co dělá levá“. Propojujeme se s firmami a jednotlivci s jasnou vizí. S těmi, kteří se díky nám chtějí odlišit od konkurence, pozvednout svou image, dát světu najevo, že práci dělají skvěle a chtějí do této komunikace investovat.

Původní profesí novinářka působila jako zprávařka a reportérka v rádiích Impuls, Frekvence 1, Evropa 2 i v Českém rozhlase. Moderovala Snídani s Novou a spolupracovala s publicistickým magazínem Víkend na Nově. Její rozhovory s osobnostmi této země jste mohli číst v časopise Xantypa. Její mnohaletá novinářská zkušenost, pečlivost a originální přístup k PR je to, co dělá SeenMedia výjimečnou.

SEEN V MÉDIÍCH